icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płytki klinkierowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Płytki podłogowe

Strzałka w prawo

Płytki ceramiczne

Strzałka w prawo

Płytki klinkierowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płytka klinkierowa GoodHome Tixxis 30 x 30 cm grafitowa 1,26 m2

Płytka klinkierowa GoodHome Tixxis 30 x 30 cm grafitowa 1,26 m2

32,98
/ m²
41,55
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Płytka klinkierowa Tixxis grafitowa jest produktem przeznaczonym do dekoracji przestrzeni zewnętrznych wokół budynku. Może przydać Ci się w czasie aranżacji tarasu czy miejsc w obrębie domu. Wykonana została w prostym stylu, który stanowi imitację betonu. W opakowaniu znajdziesz czternaście jednakowych płytek o dokładnych wymiarach.

  Cechy i zalety

  Zmień przestrzeń przed domem na bardziej estetyczną. Postaw na podłoże pokryte płytkami ceramicznymi. Może przydać Ci się do tego płytka klinkierowa Tixxis 30 x 30 cm grafitowa 1,26 m2. To element dekoracyjny, który imituje beton. Cechuje się sporą trwałością. Jest odporny na zarysowania, o które nietrudno na tarasie czy balkonie. Płytka nie zniszczy się od metalowych mebli ogrodowych. Także upadek niewielkich przedmiotów nie uszkodzi jej struktury. Płytka klinkierowa Tixxis grafitowa na całej powierzchni ma taki sam wzór. Nawet pęknięcie jej struktury nie będzie widoczne. W Castoramie znajdziesz ten sam wzór płytek z serii Tixxis, jednak w kształcie prostokąta. Możesz zestawić oba typy wyrobów i tym samym urozmaicić całą aranżację.

  • Odporna na plamy
  • Produkt wodoodporny
  • Imitacja betonu

  Specyfikacja techniczna

  Typ produktuPłytka
  Liczba sztuk w opakowaniu14
  Typ opakowaniaOpakowanie
  MarkaGoodHome
  Długość produktu300mm
  Grubość produktu8.5mm
  Grupa kolorystycznaSzary
  KolorGrafitowy
  Pokrycie1.26m²
  Szerokość produktu300mm
  Antypoślizgowość (R)R10
  NormaEN 14411
  SeriaTixxis
  Waga produktu24.6kg
  MrozoodpornośćMrozoodporny
  PowłokaSzkliwiony
  Instrukcja montażuZróżnicowanie odcieni lub stopnia zabarwienia stanowi nieodłączny element tego typu produktów. Należy zawsze wybierać opakowania z partii o tym samym kalibrze i w tym samym odcieniu. Płytki należy pomieszać podczas montażu, aby uzyskać naturalne wykończenie. Przed dokonaniem montażu produktu należy się upewnić, że umożliwi on uzyskanie zadowalającego efektu. Reklamacje dotyczące różnic w kolorach lub tonacji widocznych przed montażem nie będą uznawane po zamontowaniu produktu. Wszelkie elementy uszkodzone lub o niezadowalającej jakości powinny być przed montażem zwrócone do sklepu, w którym dokonano zakupu, w celu wymiany lub zwrotu kosztów. Niniejsze postanowienia nie naruszają ustawowych praw nabywcy. Nie stosować ściernych ani żrących środków czyszczących. Proszę zwrócić uwagę, że mokre płytki są śliskie. Wyłącznie do użytku wewnątrz pomieszczeń. Użyć kleju przeznaczonego specjalnie do mocowania płytek gresowych. Zawsze postępować zgodnie z instrukcjami producenta dotyczącymi kleju i fug. W przypadku płytek podłogowych pozostawić na 24 godziny przed przystąpieniem do cięcia i układania płytek krawędziowych.
  Instrukcje dotyczące pielęgnacjiNie stosować ściernych ani żrących środków czyszczących
  Obszar zastosowaniaNa zewnątrz
  Kod produktu5036581057541