icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo

Płytka perforowana Simpson 100 x 240 x 2 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płytka perforowana Simpson 100 x 240 x 2 mm
13,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Płytka perforowana to uniwersalny element budowlany, który pozwala na trwałe zespolenie części wykonanych z drewna. Produkt wykonano ze stali pokrytej warstwą ocynku, która skutecznie chroni element przed występowaniem rdzy. Dzięki wysokiej odporności na szkodliwy wpływ wilgoci element możesz zastosować jako łącznik konstrukcji użytkowanej w warunkach zewnętrznych.

  Cechy i zalety

  Płytka perforowana stosowana jest jako łącznik drewnianych części konstrukcyjnych. Dzięki zastosowaniu elementu z łatwością zbudujesz różnorodne przedmioty wyposażenia gospodarstwa domowego – na przykład ogrodowe meble lub schody. Do wykonania produktu użyto stalowej blachy, przez co jest odporny na zginanie i zapewnia Twoim budowlom odpowiednią stabilność. Jego zewnętrza powierzchnia została ocynkowana, co uniemożliwia wystąpienie rdzy i co wpływa na długotrwałą przydatność elementu. Dzięki odpowiednio rozmieszczonym otworom precyzyjnie przymocujesz płytkę do drewnianego podłoża. W naszej ofercie znajdziesz również inne elementy przeznaczone do łączenia drewnianych powierzchni, co ułatwi Ci wybór odpowiedniego produktu.

  • Deklaracja właściwości użytkowych h10-0005; EN14545:2008

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal
  Kod produktu5701953356842