Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płytka perforowana Simpson 80 x 200 x 2 mm

Płytka perforowana Simpson 80 x 200 x 2 mm

9,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płytka perforowana stosowana jest w czasie montowania mebli, ogrodzeń lub placów zabaw, gdyż umożliwia łączenie rozmaitych elementów. Cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie wilgoci, więc będzie doskonale spełniała swoje zadanie przez długi czas. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Płytka perforowana przydaje się podczas wykonywania rozmaitych konstrukcji codziennego użytku – umożliwia łączenie elementów kwietników, ogrodzeń lub mebli, wobec czego jest szczególnie funkcjonalna. Zapewnia całości doskonałą stabilność na długi czas, ponieważ stworzona została ze stalowej blachy odpornej na wyginanie się oraz pękanie. Ocynkowany element jest zabezpieczony przed korozją, więc z powodzeniem możesz wykorzystać go na zewnątrz budynku. Płytka przydaje się zarówno firmom budowlanym, jak też osobom samodzielnie przeprowadzającym drobne prace naprawcze w swoich gospodarstwach domowych. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego przedmiotu, dzięki czemu wybierzesz model najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

    • Deklaracja właściwości użytkowych h10-0005; EN14545:2008

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    MarkaSimpson
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5701953365554