Zobacz więcej Drewno dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno dekoracyjne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pniak kwadratowy 150 x 150 x 300 mm dąb
Strzałka w prawo

Pniak kwadratowy 150 x 150 x 300 mm dąb

70,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pniak kwadratowy pozwoli Ci samodzielnie wykonać piękne, naturalne meble do ogrodu lub salonu. Element elegancko prezentuje się we wnętrzach w stylu rustykalnym i górskim. Po pokryciu warstwą bejcy lub wosku powierzchnia drewna zyska dodatkową trwałość oraz walory estetyczne. Sprawdź także inne elementy z litego drewna dostępne w naszej ofercie. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Marzą Ci się piękne, naturalne meble ogrodowe? Możesz wykonać je samodzielnie! Przyda Ci się do tego pniak kwadratowy 150 x 150 x 300 mm. To niezwykle uniwersalny element, który posłuży Ci do skonstruowania wygodnej i ozdobnej ławki, stolika oraz stojaka. Lite drewno nie tylko wyróżnia się dużą wytrzymałością, ale jako materiał naturalny jest także przyjazne dla środowiska. Pniak kwadratowy możesz dodatkowo pokryć warstwą bezbarwnej bejcy lub wosku. W ten sposób zabezpieczysz go przed działaniem szkodliwych czynników, takich jak wilgoć czy owady, a także podkreślisz piękny rysunek słojów. W naszej bogatej ofercie znajdziesz pniaki i bale dębowe w różnych rozmiarach, dzięki którym Twój dom i ogród zyskają niebanalny charakter.

    • Uniwersalny bblok litego drewna
    • Idealne do wytwarzania mebli ozdobnych

    Specyfikacja techniczna

    Obszar zastosowaniaWewnętrzne i zewnętrzne
    MateriałDąb
    KolorNatural
    Szerokość produktu150mm
    Grubość produktu150mm
    Długość produktu300mm
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    Kod produktu5059340070087