icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Drewno dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno dekoracyjne

Strzałka w prawo

Pniak kwadratowy 250 x 250 x 300 mm dąb

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pniak kwadratowy 250 x 250 x 300 mm dąb
Strzałka w prawo
218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pniak kwadratowy to uniwersalny element o naturalnym wyglądzie, który doskonale nadaje się do wykonania ławki lub stolika w przydomowym ogrodzie. W razie potrzeby możesz poddać go obróbce. Lite, surowe drewno łatwo zabezpieczysz przed wilgocią i szkodnikami za pomocą odpowiednich preparatów, takich jak bejce czy woski. Sprawdź pozostałe elementy z surowego drewna dostępne w naszej ofercie.

  Cechy i zalety

  Wygodne ławki i stoliki nie tylko pozwolą Ci komfortowo odpocząć w Twoim ogrodzie, ale stanowią też harmonijną ozdobę otoczenia. Piękne i funkcjonalne meble ogrodowe bez trudu wykonasz samodzielnie - wykorzystaj Pniak kwadratowy 250 x 250 x 300 mm. Lite drewno to materiał naturalny i przyjazny dla środowiska. W razie potrzeby łatwo go odnowić. Pniak kwadratowy znajdzie zastosowanie także wewnątrz pomieszczeń, zwłaszcza w aranżacjach w stylu skandynawskim, rustykalnym i górskim – jako gzyms kominka lub półka na drobiazgi. Jeżeli chcesz podkreślić naturalne piękno słojów, sięgnij po odpowiednie preparaty z naszej oferty, takie jak woski i bejce. Sprawdź także bale i pniaki o innych wymiarach w asortymencie naszego supermarketu.

  • Uniwersalny blok z litego drewna
  • Idealny do wytwarzania stolików, ławek i stojaków

  Specyfikacja techniczna

  Kod produktu5059340070094