icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Drewno dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno dekoracyjne

Strzałka w prawo

Pniak kwadratowy 250 x 250 x 350 mm dąb

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pniak kwadratowy 250 x 250 x 350 mm dąb
Strzałka w prawo
318
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pniak kwadratowy pozwoli Ci samodzielnie wykonać meble ogrodowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Łatwo podkreślisz naturalne piękno słojów za pomocą odpowiedniej bejcy lub wosku. Drewno dębowe bez trudu uformujesz samodzielnie przy użyciu dostępnych w naszej ofercie elektronarzędzi. Sprawdź także inne pniaki i bale dębowe, które znajdziesz w naszym asortymencie.

  Cechy i zalety

  Jeżeli chcesz wyposażyć swój ogród w wygodne miejsca do odpoczynku, nie musisz kupować gotowych mebli. Wybierz pniak kwadratowy 250 x 250 x 350 mm - z jego pomocą samodzielnie wykonasz stoliki, ławki i stojaki. Powierzchnię bloku z litego drewna możesz pokryć woskiem lub bejcą w celu zabezpieczenia materiału przed wilgocią i szkodnikami. W ten sposób podkreślisz też naturalne piękno słojów. Pniak kwadratowy sprawdzi się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń – na przykład w pobliżu kominka. Doskonale wygląda w zestawieniu z innymi naturalnymi materiałami, takimi jak cegła czy kamień. W naszej ofercie znajdziesz pniaki w różnych rozmiarach – z pewnością znajdziesz elementy przydatne do stworzenia wybranej konstrukcji.

  • Uniwersalny blok z litego drewna
  • Idealny do wytwarzania stolików, ławek i stojaków

  Specyfikacja techniczna

  Kod produktu5059340070100