Zobacz więcej Pochłaniacze wilgoci

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Pochłaniacze wilgoci

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pochłaniacz wilgoci Ceresit Stop Wilgoci Aero 360° biały 450 g

Pochłaniacz wilgoci Ceresit Stop Wilgoci Aero 360° biały 450 g

47,98
/ szt.
106,62
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii przepływu powietrza 360° pochłaniacz wilgoci zapewnia maksymalną absorpcję pary wodnej w powietrzu. Jego użycie pozwala na długotrwałe utrzymanie najbardziej korzystnego dla zdrowia poziomu wilgotności. Usuwając jej nadmiar, spowalnia rozwój pleśni i grzybów. Redukuje poziom alergenów w powietrzu i zapobiega zaparowywaniu szyb.

   Cechy i zalety

    Pochłaniacz wilgoci Ceresit Stop Wilgoci Aero360° dzięki nowoczesnym rozwiązaniom redukuje poziom wilgotności w pomieszczeniu do optymalnego dla zdrowia poziomu. Jego wydajność została zwiększona przez zastosowanie technologii przepływu powietrza 360°, która zwiększa powierzchnię absorpcji pochłaniacza. Dzięki zredukowaniu poziomu wilgotności łatwiej pozbędziesz się pleśni oraz grzybów pojawiających się na powierzchni ścian. Urządzenie absorbując nadmiar wilgoci, usuwa jednocześnie część alergenów, takich jak kurz domowy. Mikroskopijne roztocza przemieszczające się na jego drobinkach mogą wywołać nie tylko alergię, ale także inne choroby m.in. astmę. Dzięki pracy pochłaniacza powietrze, którym oddychasz, jest zdrowsze. Stosowane w urządzeniu tabletki wymienne 3w1 redukują poziom wilgoci, pochłaniają nieprzyjemne zapachy i zastępują je miłym, lawendowym aromatem. Pochłaniacz posiada duży zbiornik o pojemności 1,3 l, dzięki czemu nie musisz pamiętać o jego częstym opróżnianiu. Urządzenie nie wymaga podłączenia do prądu ani użycia baterii.

     Specyfikacja techniczna

     SeriaStop Wilgoci
     W zestawiePięcioczęściowy: zbiornik, przykrycie zbiornika, ażurowa obudowa pochłaniacza, przykrycie ładowania tabletki
     KolorPrzezroczysty, biały
     Kod produktu5997272387036