Zobacz więcej Pochłaniacze wilgoci

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Pochłaniacze wilgoci

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pochłaniacz wilgoci Ceresit Stop Wilgoci Aero 360 stopni

Pochłaniacz wilgoci Ceresit Stop Wilgoci Aero 360 stopni

46,98
/ szt.
104,40
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pochłaniacz wilgoci dzięki zastosowaniu technologii przepływu powietrza 360°zapewnia maksymalną absorpcję wilgoci. Jego użycie pozwala na długotrwałe utrzymanie najlepszego dla zdrowia poziomu wilgotności zarówno w ogrzewanych, jak i nieogrzewanych pomieszczeniach. Usuwając nadmiar pary wodnej, zabezpiecza przed rozwojem pleśni i grzybów. Redukuje poziom alergenów w powietrzu i zapobiega zaparowywaniu szyb.

   Cechy i zalety

    Pochłaniacz wilgoci Ceresit Stop Wilgoci Aero360° pozwala na zmniejszenie, a następnie utrzymanie poziomu wilgotności na poziomie najkorzystniejszym dla ludzkiego zdrowia. Zastosowanie technologii przepływu powietrza 360° zapewnia doskonałą wydajność urządzenia. Używane w pochłaniaczu wymienne tabletki 3w1 redukują poziom wilgoci i jednocześnie pochłaniają nieprzyjemne zapachy, zastępując je miłym, lawendowym aromatem. Od obniżenia poziomu wilgoci w pomieszczeniu możesz rozpocząć walkę z pojawiającą się na ścianach pleśnią oraz grzybami. Usunięcie nadmiaru pary wodnej może zapobiegać wybrzuszaniu się i odchodzeniu tapet. Pochłaniając wilgoć, Ceresit Stop Wilgoci Aero360° usuwa z Twojego mieszkania część alergenów, takich jak kurz, mogących wywoływać nie tylko alergię, ale również astmę. Dzięki temu powietrze, którym oddychasz, jest zdrowsze.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPochłaniacz wilgoci
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
     MarkaCeresit
     SeriaStop Wilgoci
     W zestawieZbiornik, przykrycie zbiornika, ażurowa obudowa pochłaniacza, przykrycie ładowania tabletki
     KolorPrzezroczysty, czarny
     Kod produktu5997272386992