LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pochodnie bambusowe i akcesoria, ogrzewacze tarasowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pochodnia bambusowa 120 cm

Pochodnia bambusowa 120 cm

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pochodnia bambusowa przeznaczona jest do oświetlania ogrodu. Sprawdzi się podczas przyjęć organizowanych na wolnym powietrzu oraz każdego ciepłego wieczoru. Do pojemnika można nalać paliwo zapachowe, a także preparat działający odstraszająco na insekty. Wśród naszego asortymentu dostępne są również pochodnie w innych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Wysoka pochodnia bambusowa może stanowić dodatkowe źródło przyjemnego, naturalnego światła podczas imprez w ogrodzie lub na tarasie. Za jej pomocą w oryginalny sposób rozświetlisz swoją posesję oraz wytyczysz ścieżkę w ogrodzie, wskazując drogę gościom. Produkt nadaje się do wielokrotnego użycia, ponieważ posiada pojemnik na paliwo, które możesz uzupełniać dowolną ilość razy. Pochodnia będzie także służyć jako ozdobny odstraszacz na komary, jeśli użyjesz do jej zasilenia specjalnego preparatu na insekty. Dzięki takiej funkcji wieczorny relaks stanie się bardziej komfortowy, a imprezy nie będą zakłócane przez walkę z moskitami. Bambusowy stojak jest stabilny i odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu na długo zachowa swój wygląd.

     Specyfikacja techniczna

     Wysokość (cm)120cm
     Kod produktu5905620006331