Zobacz więcej Pochodnie bambusowe i akcesoria, ogrzewacze tarasowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pochodnia bambusowa 90 cm
Strzałka w prawo

Pochodnia bambusowa 90 cm

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pochodnia bambusowa została zaprojektowana z myślą o miłośnikach długich wieczorów spędzanych na tarasie czy w ogrodzie. Stanowi dodatkowe źródło światła, a dzięki zakończeniu szpikulcem w prosty sposób umieścisz ją w dowolnym miejscu ogrodu – wystarczy wbić ją bezpośrednio ziemię lub w podłoże w donicy stojącej. Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Do wykonania pochodni wykorzystano roślinę naturalnego pochodzenia – bambus – dzięki czemu produkt jest przyjazny dla środowiska. Świetnie sprawdza się podczas przyjęć organizowanych w ogrodzie, sprawiając, że wszystko wokół nabiera przyjemnej, pełnej ciepła atmosfery. Zaostrzony koniec produktu ułatwia Ci jego wbicie w ziemię i zapewnia solidne umocowanie – rozpalona pochodnia pięknie oświetli drogę do domu czy altany ogrodowej. Z powodzeniem wykorzystasz ją nie tylko w porze letniej, ale także podczas zimowych kuligów. Dodatkowo, pochodnia została zaopatrzona w specjalny zbiorniczek, który możesz wypełnić naftą lub olejkami zapachowymi, dzięki którym skutecznie odstraszysz owady. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także podobne produkty w różnych wymiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Wysokość (cm)90cm
     Kod produktu5905620006324