Zobacz więcej Podesty i parkiety tarasowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Taras i balkon

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podest ogrodowy Blooma 500 x 500 x 28 mm impregnowany brązowy
Strzałka w prawo

Podest ogrodowy Blooma 500 x 500 x 28 mm impregnowany brązowy

20,98
/ szt.
83,92
/ m²

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podest ogrodowy Complex doskonale sprawdza się w ogrodzie jako drewniana posadzka, na której można ustawić meble, ale znajdzie on zastosowanie również na tarasie czy balkonie. Podest został skutecznie zabezpieczony przed działaniem szkodników, grzybów i pleśni. Długoletnia trwałość produktu jest możliwa dzięki zaimpregnowanemu drewnu sosnowemu, z jakiego podest został wykonany.

   Cechy i zalety

    Podest ogrodowy Complex to produkt zalecany do montażu na zewnątrz budynków, na płaskich i równych powierzchniach, takich jak trawa czy piasek. Podest znajdzie zastosowanie w ogrodzie, jako drewniana podstawa pod meble ogrodowe lub jako materiał do budowy ścieżek. Podest z powodzeniem można również wykorzystać jako estetyczne podłoże na balkonie. Produkt został wykonany z drewna sosnowego, poddanego bezchromowej impregnacji ciśnieniowej. Zabieg ten zabezpiecza podest przed niszczącym działaniem czynników atmosferycznych, a także przed szkodnikami, grzybami i pleśnią, co wpływa to wieloletnie użytkowanie produktu. Podest idealnie sprawdzi się również na tarasie, ponieważ jego ryflowana powierzchnia tworzy zabezpieczenie antypoślizgowe oraz skutecznie odprowadza wodę z powierzchni.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu500mm
     Szerokość produktu500mm
     Grubość produktu28mm
     Pokrycie0.25m²
     WytrzymałośćDo prac średniociężkich
     Mocowania i łączenia w zestawieBrak mocowań i łączeń w zestawie
     Instrukcja montażuUtwardzona, wypoziomowana podstawa zapewniająca odpływ wody (zalecany żwir lub wylewka). Podesty tarasowe należy układać na legarach lub podłożu. Podesty tarasowe przykręca się wkrętami ze stali nierdzewnej po uprzednim wywierceniu otworów wiertłem o mniejszej średnicy. Jest to konieczne, ponieważ jeśli wkręty zostaną wkręcone bez wywiercenia otworów, drewno może pękać
     Rodzaj obróbkiObróbka ciśnieniowa
     Możliwość odwracaniaBrak możliwości odwrócenia
     SeriaBrantas
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta2 lata
     KolorKolor brązowy
     Grupa kolorystycznaBrązowy
     Kod produktu3663602948629