icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Świece

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo

Świece

Strzałka w prawo

Podgrzewacz biały 10 g 100 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podgrzewacz biały 10 g 100 szt.
39,98
/ kpl.
0,40
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ten bardzo duży zestaw białych podgrzewaczy, to zapas świec, który wystarczy Ci na bardzo długi czas. 100 sztuk małych świeczek, pozwoli na stworzenie w otoczeniu Twojego domu oraz ogrodu klimatu odprężenia i odpoczynku. Postawione obok siebie podkreślą te elementy wyposażenia, na których szczególnie Ci zależy. Sprawdzą się szczególnie podczas okazyjnych imprez.

  Cechy i zalety

  Komplet białych podgrzewaczy, to zestaw, który sprawdzi się do wykonania dowolnej kompozycji świetlnej w domu lub w ogrodzie. Tak obszerny komplet wystarczy Ci na długi czas. Tym samym będziesz mógł pięknie udekorować dom podczas okolicznościowych spotkań w rodziną lub przyjaciółmi. Świece wprowadzą także relaksującą atmosferę wieczorami, kiedy będziesz chciał odpocząć. Dzięki nim nastrój w salonie będzie bardzo romantyczny. W ofercie naszych sklepów znajdziesz świece różnego typu. Będziesz mógł wybrać produkty zapachowe, mniejsze lub większe świece, które idealnie rozbłysną na tarasie, odstraszając insekty oraz w domu, tworząc niezapomniany klimat. Posiadamy świece wydzielające woń cytrusową, kwiatową czy morską bryzę.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu100
   Typ opakowaniakpl.
   Waga produktu10g
   Kod produktu5904378963422