icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pojemnościowe podgrzewacze wody

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Podgrzewacz elektryczny Regent 15 O EU

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podgrzewacz elektryczny Regent 15 O EU
Strzałka w prawo
548
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Podgrzewacz to nowoczesne urządzenie pozwalające na szybkie podgrzanie wody w gospodarstwach domowych. Trwała obudowa produktu wyróżnia się dużą odpornością na zarysowania, ścieranie lub wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Płaska powierzchnia umożliwia natomiast jej szybkie czyszczenie. Określony zakres regulacji temperatury pozwala na jego łatwe sterowanie.

  Cechy i zalety

  Podgrzewacz jest produktem, służącym do podniesienia temperatury wody w gospodarstwach domowych. Wbudowana możliwość regulacji urządzenia pozwala na szybkie oraz łatwe określenie zakresu jego parametrów. Wysoka moc grzałki umożliwia osiągnięcie zadowalającej temperatury wody w krótkim czasie. Sprzęt został wyprodukowany z trwałego materiału, odpornego na działanie wilgoci lub czynników mechanicznych. Prosta forma i gładka powierzchnia pozwalają na jej łatwe czyszczenie ze wszelkich zabrudzeń, na przykład kurzu. Biały kolor obudowy idealnie pasuje do stylu większości pomieszczeń, dyskretnie komponując się z jasnym kolorem ścian. Nowoczesny kształt doskonale podkreśli wyjątkowy wystrój wnętrza, pełniąc także funkcję estetyczną.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Maksymalna temperatura wody75°C
   Minimalna temperatura wody40°C
   Moc w watach1200W
   Kod produktu5414849553477