Zobacz więcej Pojemnościowe podgrzewacze wody

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podgrzewacz Kospel Luna 5 O inox

Podgrzewacz Kospel Luna 5 O inox

718
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ogrzewacz Luna to produkt, który z powodzeniem zastosujesz w łazienkach, kuchniach oraz pomieszczeniach sanitarnych. Służy on do podgrzewania niewielkich ilości wody do wskazanej przez Ciebie temperatury. Posiada on zbiornik wykonany ze stali nierdzewnej, który chroni go przed korozją, dzięki temu produkt zachowa swoją sprawność przez długi czas jego użytkowania.

   Cechy i zalety

    Ogrzewacz Luna to urządzenie elektryczne, które zapewni Ci dostęp do ciepłej wody. Służy on do szybkiego ogrzewania niewielkich ilości wody. Znajduje on zastosowanie przede wszystkim w pomieszczeniach sanitarnych, łazienkach i kuchniach. Dodatkowo, występuje on w wersji, którą z powodzeniem umieścisz nad swoją umywalką. Produkt został zaopatrzony w regulator temperatury, dzięki któremu możesz dopasować jej wartość do swoich potrzeb. Posiada on ponadto zbiornik, którego wnętrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu nie ulega on korozji oraz nie niszczeje przez długi czas eksploatacji. Ogrzewacz Luna ma biały kolor, który z łatwością dopasujesz do każdej aranżacji wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz również pozostałe produkty z tej serii.

    • Zbiornik ze stali nierdzewnej
    • Grzałka 2000 W zapewnia krótki czas podgrzewania wody
    • Klasa energetyczna A

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość (cm)50cm
    Szerokość (cm)30cm
    Wysokość (cm)19cm
    Waga (kg)5kg
    Moc w watach2000W
    Kod produktu5906564160523