icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pojemnościowe podgrzewacze wody

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Podgrzewacz Kospel Luna 5 U inox

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podgrzewacz Kospel Luna 5 U inox
718
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ogrzewacz elektryczny w prezentowanej tutaj wersji przyda Ci się w każdym pomieszczeniu, w którym potrzebujesz dostępu do ciepłej wody bieżącej. Model ten przeznaczony jest do zamontowania pod umywalką, dzięki czemu oszczędzi miejsce na ścianie i sprawi, że przestrzeń pozostanie estetyczna. Pojemność ogrzewacza pozwoli Ci na swobodne mycie rąk w toalecie.

  Cechy i zalety

  Prezentowane tutaj urządzenie to ogrzewacz, który przyda Ci się w niewielkiej toalecie w Twoim mieszkaniu, biurze, lokalu czy domku letniskowym do bieżącego zużycia ciepłej wody. Bojler ten sprawi, że możliwa będzie prawidłowa higiena nawet tam, gdzie nie ma kompletnej instalacji wodnej. Ten ogrzewacz jest elektryczny, dzięki czemu z łatwością uruchomisz go we wszelkich pomieszczeniach z dostępem do prądu. Grzałki tego bojlera mają na tyle dużą moc, żeby zapewnić Ci swobodne mycie rąk i szybkie ocieplanie wody w zbiorniku – taka metoda jej pozyskiwania jest ergonomiczna. Ogrzewacz ten wykonano w wersji podumywalkowej, dzięki czemu zajmie niewiele miejsca i umożliwi Ci wykorzystanie przestrzeni nad nią – możesz tam powiesić szafkę czy lustro. Bojler jest zbudowany ze stali nierdzewnej, więc nie podda się łatwo korodowaniu i uszkodzeniom mechanicznym, służąc Ci przez długi czas.

  • Zbiornik ze stali nierdzewnej
  • Grzałka 2000 W zapewnia krótki czas podgrzewania wody
  • Klasa energetyczna A

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaSzt.
  Moc w watach2000W
  Kod produktu5906564160516