Zobacz więcej Podkaszarki akumulatorowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Kosy i podkaszarki

Strzałka w prawo

Podkaszarki akumulatorowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkaszarka akumulatorowa DeWalt XR 36 cm
Strzałka w prawo

Podkaszarka akumulatorowa DeWalt XR 36 cm

998
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podkaszarka akumulatorowa DeWalt XR nadaje się do koszenia trawy w trudno dostępnych miejscach. Wyróżnia się solidną i kompaktową konstrukcją. Do tego jest łatwa w użytkowaniu. Szerokość robocza tego urządzenia wynosi aż trzydzieści sześć centymetrów, więc koszenie trawy będzie bardzo szybkie. W naszym sklepie znajdziesz również inne urządzenia do pielęgnacji trawników DeWalt. . Oszczędzajmy energię - Bezszczotkowy silnik elektroniczny pracuje wydajniej niż silniki szczotkowe. Pomaga to zmniejszyć zużycie energii w trakcie pracy. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Chcesz przygotować się do sezonu ogrodniczego i szukasz praktycznych sprzętów? Podkaszarka akumulatorowa DeWalt XR 36 cm to doskonały wybór. To model bezszczotkowy, który wyróżnia się lekką, wyważoną konstrukcją. Dzięki temu praca z wykorzystaniem tego urządzenia będzie wygodna i nieuciążliwa. Podkaszarka akumulatorowa DeWalt XR na małych obrotach działa nawet przez czterdzieści minut. Czas ładowania litowo-jonowego akumulatora wynosi siedemdziesiąt pięć minut. Sprzęt ma składaną konstrukcję. Dzięki temu bez problemu przechowasz go w niewielkim schowku, w domku rekreacyjnym lub przewieziesz w inne miejsce. Z pomocą tej podkaszarki pozbędziesz się nieestetycznych pęków trawy w najdalszych zakątkach ogrodu. Sprawdź także inne urządzenia ogrodnicze DeWalt.

    • Bezszczotkowa, składana podkaszarka 18 V
    • 40 minutowa długość działania na małych obrotach
    • Łatwy transport i przechowywanie

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDeWalt
    Szerokość cięcia360mm
    SeriaXR
    Akumulatory w zestawieBrak baterii/akumulatora w zestawie
    Kod produktu5035048729298