Zobacz więcej Dywany

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Dywany

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkład pod dywan 60 x 120 cm

Podkład pod dywan 60 x 120 cm

23,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przedstawiony tutaj produkt wykorzystasz podczas wykańczania swojego wnętrza – element sprawi, że Twój dywan nie będzie się ślizgał na gładkiej podłodze. Podkład zaprojektowano tak, byś łatwo usunął z niego wszelkie zanieczyszczenia – bez trudu utrzymasz go w czystości, dzięki czemu wyrób na długo zachowa swój nienaganny wygląd.

   Cechy i zalety

    Poszukujesz produktu, który sprawi, że Twój dywan pomimo gładkiej podłogi pozostanie w wyznaczonym przez Ciebie miejscu – podkład ma właściwości antypoślizgowe. Element jest bardzo prosty w stosowaniu – wystarczy, że ulokujesz go pod wybranym przez siebie chodnikiem. Wyrób zaprojektowano tak, byś mógł go schować pod swoim dywanikiem – całość będzie się prezentować niezwykle estetycznie, dzięki czemu Twoja aranżacja zachowa swój atrakcyjny wygląd. Produkt został wykonany z bardzo trwałego tworzywa – jest odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nie zniszczysz go podczas użytkowania swojej podłogi, a on na długo zachowa swój nienaganny stan, co gwarantuje, że posłuży Ci przez wiele lat. Podkład jest łatwy do utrzymania w czystości – bez problemu usuniesz z niego wszelkie zabrudzenia.

    • Nadaje się na ogrzewanie podłogowe
    • Antypoślizgowa
    • Chroni przed zarysowaniem podłogi

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)32.5cm
    Długość (cm)35cm
    Grubość (cm)25cm
    KolorBiały
    WzórJednobarwny
    Kod produktu5905912540499