Zobacz więcej Dywany

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Dywany

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkład pod dywan 80 x 150 cm

Podkład pod dywan 80 x 150 cm

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ten podkład to świetny sposób na zabezpieczenie Twojego dywanu przed ślizganiem na gładkiej podłodze – możesz go zastosować w wybranym przez siebie wnętrzu. Produkt został wykonany z trwałego materiału – jest odporny na różne uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nie zniszczy się przez długi czas, a co za tym idzie – zachowa swój nienaganny stan.

   Cechy i zalety

    Stosując przedstawiony w tym miejscu podkład, sprawisz, że Twój dywan pozostanie na swoim miejscu pomimo gładkiej podłogi – produkt spowoduje, że chodnik nie będzie się ślizgał. Wyrób charakteryzuje się prostym stosowaniem – aby skorzystać z jego właściwości antypoślizgowych, wystarczy go umieścić pod wybranym produktem. Rozmiar elementu dobrano tak, byś mógł go schować pod niewielkim dywanem – całość zachowa swój estetyczny wygląd. Produkt wykonano z solidnego tworzywa – jest odporny na różne uszkodzenia, co gwarantuje, że nie zdeformuje się ani w inny sposób nie zniszczy podczas użytkowania, a dzięki temu na długo zachowa swoją użyteczność. Specjalny projekt podkładu sprawia, że możesz go zastosować w przypadku korzystania z ogrzewania podłogowego.

    • Nadaje się na ogrzewanie podłogowe
    • Antypoślizgowa
    • Chroni przed zarysowaniem podłogi

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)32cm
    Długość (cm)42.5cm
    Grubość (cm)28.5cm
    KolorBiały
    WzórJednobarwny
    Kod produktu5905912540505