Zobacz więcej Podkładki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Podkładki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkładka poliamidowa 10 x 21 mm 1 szt.

Podkładka poliamidowa 10 x 21 mm 1 szt.

1,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podkładki z poliamidu to elementy, które stosuje się do wzmacniania złączy śrubowych w budownictwie, produkcji mebli i mechanice. Tworzywo sztuczne izoluje śrubę od materiału, dzięki czemu jego powierzchnia nie rysuje się. Części te zapewniają większą wydajność w zabezpieczaniu przed luzowaniem się śruby. Są dostępne w wielu rozmiarach do wyboru.

   Cechy i zalety

    Podkładka to produkt, który znajduje zastosowanie w budownictwie, wykończeniu wnętrz i naprawie różnorodnych sprzętów z wykorzystaniem połączeń śrubowych. Podkładka jest częścią pomocniczą, która zabezpiecza nakrętki i śruby przed obluzowaniem – sprawia, że są one bardziej odporne na odkręcanie się na przykład w wyniku drgań podłoża. Pełni także funkcję ochronną – siła nacisku złącza rozkłada się równomiernie na podłożu, które jest podatne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak wgniecenia czy zarysowania. Element został wykonany z tworzywa sztucznego, dzięki czemu pełni też rolę izolującą dwa materiały. W ofercie dostępne są także podkładki ze stali i mosiądzu – o kształcie kwadratowym i okrągłym w wielu rozmiarach do wyboru.

    • Wykonana z wysokiej jakości materiału
    • Dobra odporność na odkształcenia
    • Odporna na korozję

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Średnica zewnętrzna21mm
    MateriałPoliamid (PA)
    PrzeznaczenieWiększa wydajność w zabezpieczeniu przed luzowaniem się śruby
    Kod produktu3663602239680