Zobacz więcej Podkładki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Podkładki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkładka poliamidowa 6 x 12,5 mm 1 szt.

Podkładka poliamidowa 6 x 12,5 mm 1 szt.

0,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Poliamidowa podkładka to pomocnicza część w połączeniach śrubowych, która zabezpiecza je przed odkręcaniem się w wyniku na przykład drgań podłoża. Może być wykorzystywana w konstrukcjach, które wymagają stabilności. Chroni dodatkowo łączone materiały przed ich zniszczeniem w wyniku silnego przykręcania śruby. Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Podkładka poliamidowa stosowana jest w celu zabezpieczania materiału przed porysowaniem lub zagnieceniem w wyniku łączenia go za pomocą śrub i nakrętek. Znajduje zastosowanie zwłaszcza w budownictwie podczas konstruowania elementów z drewna i metalu. Używana jest także podczas prac wykończeniowych w domu i napraw warsztatowych. Stanowi dodatkowe zabezpieczenie śrub przed ich odkręceniem się. Została wykonana z tworzywa sztucznego, które pełni funkcję separatora między łbem śrub a podłożem – niweluje działanie drgań, które mobłyby odkręcić nakrętkę. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór podkładek z poliamidu, stali czy mosiądzu o szerokim zakresie wymiarów i różnorodnym zastosowaniu. Wybór produktów obejmuje również śruby i nakrętki, które podkładki uzupełniają.

    • Wykonana z wysokiej jakości materiału
    • Dobra odporność na odkształcenia
    • Odporna na korozję

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Średnica zewnętrzna12.5mm
    MateriałPoliamid (PA)
    PrzeznaczenieWiększa wydajność w zabezpieczeniu przed luzowaniem się śruby
    Kod produktu3663602240440