Zobacz więcej Podkładki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Podkładki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkładka poliamidowa 8 x 17 mm 1 szt.

Podkładka poliamidowa 8 x 17 mm 1 szt.

0,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podkładka z poliamidu znajduje zastosowanie podczas budowy czy wykańczania domu. Część stosuje się razem ze śrubami i nakrętkami – sprawia, że są bardziej odporne na samoistne odkręcanie się. Pełni także funkcję zabezpieczającą dla łączonych powierzchni, chroniąc je przed zarysowaniami i zagnieceniami pod wpływem mocnego dokręcania śruby.

   Cechy i zalety

    Poliamidowa podkładka to element uzupełniający złącza śrubowe o okrągłym kształcie łbów. Ze względu na zastosowany materiał do ich wykonania polecane są jako dodatkowa cześć do łączenia drewna, metalu, tworzyw sztucznych – zabezpiecza ich powierzchnię przed deformacjami w wyniku mocnego dokręcania śrub i nakrętek. Produkt jest odporny na niszczenie w wyniku działania wody i powietrza, dlatego może być używany wewnątrz i na zewnątrz domu. Podkładka stanowi też dodatkowe wzmocnienie złącza i chroni je przed poluzowaniem, dlatego jest polecana w szczególności do konstrukcji, które wymagają stabilności. W ofercie dostępne są podkładki w wielu rodzajach konstrukcyjnych – znajdziesz w niej podkładki kwadratowe, poszerzane, sprężyste oraz wiele innych, więc łatwo dopbierzesz odpowiedni produkt.

    • Wykonana z wysokiej jakości materiału
    • Dobra odporność na odkształcenia
    • Odporna na korozję

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Średnica zewnętrzna17mm
    MateriałPoliamid (PA)
    PrzeznaczenieWiększa wydajność w zabezpieczeniu przed luzowaniem się śruby
    Kod produktu3663602240471