Zobacz więcej Podkładki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Podkładki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkładki stalowe Diall EPDM 14 mm 70 szt.

Podkładki stalowe Diall EPDM 14 mm 70 szt.

8,78
/ opak.
0,13
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podkładka stalowa służy do uszczelniania połączeń wykonanych za pomocą wkrętów typu OC i ON. Wykonana została ze stali hartowanej, która jest niezwykle trwała i odporna nie tylko na korozję, ale również inne negatywne czynniki. Sprawdzi się zarówno w profesjonalnym warsztacie stolarskim, jak przy pracach hobbystycznych wykonywanych w domowym zaciszu.

   Cechy i zalety

    Podkładka wyprodukowana została w całości ze stali ocynkowanej z dodatkiem materiału uszczelniającego. Idealnie nadaje się do uszczelniania połączeń wykonanych za pomocą wkrętów typu OC i ON, lecz sprawdzi się także do łączeń gwintowych. Podkładka została wykonana ze stali hartowanej, która jest niezwykle trwała i odporna nie tylko na korozję i ścieranie, ale również inne negatywne czynniki. Znajdzie zastosowanie zarówno w rękach profesjonalisty w warsztacie stolarskim, na budowie, jak i przy pracach hobbystycznych wykonywanych w przydomowym warsztacie przez amatora. Oferowany zestaw wykorzystasz podczas prac w pomieszczeniach oraz na zewnątrz budynku. W naszej ofercie znajdziesz podkładki w różnych rozmiarach, a także wkręty umożliwiające sprawne łączenie nie tylko mebli i powierzchni drewnianych, ale także elementów wykonanych z tworzywa sztucznego

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu70
     MarkaDiall
     Średnica zewnętrzna14mm
     MateriałMonomer etylenowo-propylenowo-dienowy (EPDM)
     Powierzchnia platerowanaOcynkowany
     Kod produktu5906675089577