Zobacz więcej Akcesoria do pokryć dachowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkładki uszczelniające z kapturkiem 50 szt.

Podkładki uszczelniające z kapturkiem 50 szt.

71,98
/ opak.
1,44
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podkładki uszczelniające z kapturkiem posłużą Ci do zabezpieczenia śrub przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Produkt nie sprawi Ci trudności podczas montażu. Elastyczna, transparentna podkładka została wykonana z PVC, dlatego może być stosowana na zewnątrz. Zestaw akcesoriów wykorzystasz do montażu płyt profilowanych.

   Cechy i zalety

    Podkładki uszczelniające z kapturkiem 50 szt. powinny znaleźć się w każdym warsztacie. Drobne elementy przydadzą Ci się podczas prac remontowo-budowlanych. Dzięki podkładkom z kapturkiem zabezpieczysz śruby przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. To sprawi, że znacznie zwiększysz trwałość wykonanej konstrukcji. Łączenia nie będą bowiem narażone, na przykład na kontakt z deszczem. Podkładki uszczelniające z kapturkiem wykorzystasz do montażu płyt profilowanych. Przezroczyste akcesoria uszczelnią miejsce mocowania. Produkt został wykonany z PVC. Sztuczne tworzywo to gwarancja, że podkładki są odporne na czynniki zewnętrzne, na przykład wilgoć. Komplet zawiera aż 50 sztuk transparentnych, elastycznych elementów.

    • Uszczelnienia miejsce montażu
    • Elastyczna
    • Wygodna w montażu
    • Średnica 20 mm

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPVC
    Kolorbezbarwny
    Przeznaczeniemontaż płyt profilowanych
    Kod produktu5901619126875