LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Ziemia do roślin domowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podłoże beztorfowe do sukulentów i bonsai Verve

Podłoże beztorfowe do sukulentów i bonsai Verve

7,98
/ szt.
1,60
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podłoże beztorfowe do sukulentów i bonsai Verve zapewnia doskonałe warunki glebowe, tym szczególnym gatunkom roślin. Odznacza się dużą przepuszczalnością, dzięki czemu zapobiega kumulacji wody. W swoim składzie zawiera zielony kompost, który jest bogaty w składniki odżywcze i uwalnia się przez okres 8 tygodni od zasadzenia. Można z niego korzystać w dowolnej porze roku.

   Cechy i zalety

    Podłoże beztorfowe do sukulentów i bonsai Verve zostało specjalnie skomponowane dla tych gatunków. Zawiera włókno kokosowe oraz drzewne, korę, keramzyt, a także piasek. Składniki te zapewniają odpowiedni drenaż. Ułatwiają nawodnienie i napowietrzenie. Dzięki temu umożliwiają rozwój zdrowych i silnych korzeni. Ważne jest też, że mieszanka ta nie kumuluje nadmiaru wilgoci. Jest to szczególnie szkodliwe w przypadku sukulentów i bonsai. W składzie podłoża znajduje się także zielony kompost, który jest źródłem składników odżywczych. Poprawia on strukturę oraz jakość gleby. Opakowanie o pojemności 5 l wystarcza na napełnienie kilku doniczek średniej wielkości. Jeśli potrzebujesz podłoża dla innych roślin doniczkowych, znajdziesz je również w sklepie Castorama.

    • Do przesadzania i nawożenia pogłównego

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPodłoże
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    MarkaVerve
    Długość pojemnika350mm
    Szerokość pojemnika230mm
    Wysokość pojemnika20mm
    NormaProdukt rejestrowany przez MRiRW
    SeriaPodłoża i użyźniacze
    Typ pojemnikaTorba
    BeztorfowyBeztorfowy
    Okres stosowaniaOdżywia przez okres 6 tygodni
    Skład100% włókno kokosowe, kora, kompost naturalny, keramzyt, piasek, glina
    Waga produktu2kg
    Zawartość torfu0%
    Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaPodczas prac ogrodowych należy zawsze używać rękawiczek i myć ręce po użyciu. Opakowanie należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć niebezpieczeństwa uduszenia. Używać w dobrze wentylowanych miejscach i unikać wdychania pyłu. Przed użyciem należy upewnić się, że można bezpiecznie korzystać z produktu, szczególnie w przypadku skłonności do alergii. Zachować ostrożność przy podnoszeniu
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaProdukt należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Chronić przed warunkami atmosferycznymi Przechowywać produkt w szczelnie zamkniętym pojemniku, w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt oraz z dala od chemikaliów ogrodowych.
    Kod produktu5063022050380