Zobacz więcej Ziemia do trawników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo

Ziemia do trawników

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podłoże beztorfowe do traw Verve 50 l

Podłoże beztorfowe do traw Verve 50 l

24,98
/ szt.
0,50
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podłoże beztorfowe do traw Verve jest produktem pochodzenia naturalnego, stworzonym z myślą o uprawie trawy. W składzie podłoża znajdziesz korę, kokos, kompost, piasek oraz startową dawkę nawozu organicznego. Dzięki odpowiednio skomponowanemu składowi podłoże pomoże Ci uzyskać zdrowo rosnący trawnik. Dla jak najlepszych efektów wykorzystaj je w okresie od lutego do października.

   Cechy i zalety

    Podłoże beztorfowe do traw Verve to sposób na zdrowy i pięknie prezentujący się trawnik. Podłoże jest mieszanką kory, kokosa, kompostu, piasku i nawozu organicznego. Dzięki tym składnikom podłoże zapewni odpowiednie warunki do rozwoju trawy. Produkt możesz wykorzystać o każdej porze roku. Podłoże zostało stworzone do całorocznego użytku. Jeśli jednak chcesz uzyskać optymalne efekty, zastosuj je w okresie od lutego do października. Podłoże beztorfowe do traw Verve jest produktem pochodzenia naturalnego. Oznacza to, że może zawierać właściwe dla siebie organizmy, gdyż nie zostało odkażone termicznie i chemicznie. Produkt nie zawiera torfu. W opakowaniu znajduje się 50 litrów produktu. W ofercie sklepu znajdziesz też podłoże przeznaczone do innych gatunków roślin.

    • Do nawożenia pogłównego ukorzenionego trawnika w celu wyrównania powierzchni

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPosypka do trawników
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    MarkaVerve
    Pokrycie1m²
    Grubość nakładania10mm
    Długość pojemnika800mm
    Szerokość pojemnika400mm
    Wysokość pojemnika100mm
    NormaProdukt rejestrowany przez MRiRW
    SeriaPodłoża i użyźniacze
    Typ pojemnikaTorba
    BeztorfowyBeztorfowy
    Okres stosowaniaNie dot.
    Skład100% włókno kokosowe, kora, kompost naturalny, piasek
    Waga produktu16kg
    Zawartość torfu0%
    Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
    BiodegradowalnyBiodegradowalny
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaPodczas prac ogrodowych należy zawsze używać rękawiczek i myć ręce po użyciu. Opakowanie należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć niebezpieczeństwa uduszenia. Używać w dobrze wentylowanych miejscach i unikać wdychania pyłu. Przed użyciem należy upewnić się, że można bezpiecznie korzystać z produktu, szczególnie w przypadku skłonności do alergii. Zachować ostrożność przy podnoszeniu
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaProdukt należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Chronić przed warunkami atmosferycznymi Przechowywać produkt w szczelnie zamkniętym pojemniku, w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt oraz z dala od chemikaliów ogrodowych.
    Kod produktu5063022050304