Zobacz więcej Ziemia do roślin domowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podłoże do kaktusów Sterlux 5 l

Podłoże do kaktusów Sterlux 5 l

7,98
/ szt.
1,60
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli jesteś miłośnikiem kaktusów i chcesz je uprawiać w domu, zasadź je w prezentowanym podłożu, aby stworzyć im najbardziej optymalne warunki. Jest to mieszanka specjalnie wyselekcjonowanych składników, które zapewniają roślinom nie potrzebującym dużej ilości wody prawidłowy wzrost oraz zdrowy rozwój. Produkt nadaje się do użytku przez cały rok.

   Cechy i zalety

    Martwisz się, że hodowane przez Ciebie kaktusy zasadzone w uniwersalnej ziemi do kwiatów zgniją od nadmiaru gromadzonej przez nią wody? Nie będziesz musiał się tym przejmować, jeśli umieścisz je w prezentowanym podłożu. Zostało ono skomponowane ze specjalnie wyselekcjonowanych składników, które sprzyjają prawidłowemu rozwojowi kaktusów i innych roślin, które nie potrzebują częstego podlewania. Znajdziesz w nim torf, piasek, kredę oraz nawozy, które uwalniają elementy odżywcze już po 6 tygodniach od momentu zasadzenia. Produkt nadaje się do użytku całorocznego i doskonale sprawdza się zarówno w domu, jak i na balkonie. Sprawdź także płynne środki do pielęgnacji roślin, w tym również kaktusów -- znajdziesz je w szerokiej ofercie sklepów Castorama.

    • Zapewnia najlepsze rezultaty od lutego do października

    Specyfikacja techniczna

    MarkaSterlux
    Długość pojemnika40mm
    Szerokość pojemnika190mm
    Wysokość pojemnika380mm
    SkładMieszanka torfu, piasku, kredy i nawozu
    Waga produktu3.5kg
    Kod produktu5907735200390