Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podnośnik hydrauliczny Yato słupkowy 2 t

Podnośnik hydrauliczny Yato słupkowy 2 t

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Podnoszenie samochodu bywa czynnością niezbędną do prawidłowego przeprowadzenia prac serwisowych – prezentowany podnośnik hydrauliczny wyposażony został w praktyczny system zaworów precyzyjnie dozujących olej, co zapewnia wysoką wydajność tłoka nawet pod maksymalnym obciążeniem. Przyrząd wyprodukowany przede wszystkim ze stali przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne.

  Cechy i zalety

  W Twoim warsztacie brakuje przyrządu, który pozwoliłby na prawidłowe podnoszenie pojazdu w stanie serwisowym? Koniecznie wyposaż go w prezentowany podnośnik hydrauliczny posiadający system zaworów precyzyjnie dozujących strugę oleju, co, pomimo niewielkiego skoku tłoka, zapewnia jego wysoką wydajność pod maksymalnym obciążeniem. Produkt charakteryzuje się długotrwałą żywotnością – stworzony został przede wszystkim ze stali, wiec jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Akcesorium o niewielkim rozmiarze jest łatwe w przenoszeniu oraz przechowywaniu. Jeśli chcesz, aby Twój warsztat wyposażony był w profesjonalne urządzenia do serwisowania pojazdów, nie zapomnij umieścić w nim prezentowanego podnośnika będącego niezbędnym elementem wyposażenia funkcjonalnych stacji obsługi pojazdów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaActo
   KolorMix
   MateriałTworzywo sztuczne i stal
   Kod produktu5906083170003