icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podnośnik hydrauliczny żaba 2 t

Podnośnik hydrauliczny żaba 2 t

258
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podnośnik hydrauliczny typu żaba to praktyczne urządzenie, które znajdzie szerokie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Będzie ono nie tylko przydatne podczas budowy czy remontu, kiedy to konieczne jest podnoszenie ciężkich materiałów budowlanych, ale produkt umożliwi także skuteczne podniesienie samochodu np. w razie wymiany opon.

   Cechy i zalety

    Dostępny w tym miejscu podnośnik hydrauliczny typu żaba sprawdzi się znakomicie w każdym przydomowym warsztacie. Wykorzystasz go też na etapie remontu lub budowy swojego domu, ponieważ dzięki niemu możliwe będzie na przykład podnoszenie ciężkich materiałów budowlanych. W związku z tym szybciej i sprawniej przeprowadzisz zaplanowane prace. Ponadto produkt użyjesz również podczas sezonowej zmiany opon w Twoim samochodzie, ponieważ podnośnik sprawdzi się także znakomicie w roli lewarka. W efekcie będziesz mógł samodzielnie wymienić opony. Podnośnik charakteryzuje się znaczną wytrzymałością i dzięki temu może udźwignąć nawet bardzo duży ciężar. W naszym asortymencie znajdziesz również wiele innych akcesoriów tego typu.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalne obciążenie2000kg
     MateriałStal
     Kod produktu5905620015043