Zobacz więcej Akcesoria montażowe do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Meble kuchenne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podnośnik pneumatyczny 80 N

Podnośnik pneumatyczny 80 N

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podnośnik pneumatyczny to praktyczny dodatek do szafek, który umożliwia swobodne otwieranie ich i ciche zamykanie. Produkt wykorzystasz w meblach kuchennych, łazienkowych, a także w salonie lub pokoju dziecięcym. Podnośnik charakteryzuje się prostotą wykonania oraz uniwersalnym, srebrnym kolorem, który dobrze komponuje się z każdym meblem.

   Cechy i zalety

    W każdej szafce otwieranej do góry sprawdzi się podnośnik pneumatyczny. Przymocowany do klapy daje możliwość cichego zamknięcia jej. Podobnie jest z otwarciem – dzięki wykorzystaniu tego produktu wygodnie i swobodnie unosisz drzwiczki. Zastosowanie wyrobu w szafkach przedłuża ich żywotność, ponieważ drzwiczki nie wyrabiają się podczas ich ciągłego i szerokiego otwierania. Podnośnik niweluje ryzyko wygięcia klapy, ponieważ stopuje ją podczas osiągnięcia bezpiecznego kąta otwarcia. Produkt sprawdzi się w niemal każdej szafce w domu, biurze, firmie czy dowolnym miejscu publicznym. Wykorzystasz go nawet w miejscach narażonych na szczególnie częste użytkowanie, na przykład w kuchni, łazience czy pokoju dziecięcym. Uniwersalny, srebrny kolor nadaje się do łączenia z każdego rodzaju szafką.

    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Odporny na wyginanie
    • Maksymalny ciężar drzwiczek: 8 kg

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu15mm
    Wysokość produktu20mm
    KolorSrebrny
    Kompatybilnośćmeblarstwo
    Kod produktu5906711247985