Zobacz więcej Rozpałki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Rozpałki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podpałka bezwonna 1 l

Podpałka bezwonna 1 l

16,98
/ szt.
16,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podpałka w płynie to tradycyjna forma produktu do rozpalania kominka, grilla lub pieca na węgiel. Jej użycie jest bardzo łatwe – wystarczy polać nią węgiel czy brykiet i podpalić. Jej zawartość stanowi parafina, która nie wydziela uciążliwego zapachu – jest bezwonna. W naszej ofercie znajdziesz również podpałki w formie bryłek i kostek.

   Cechy i zalety

    Podpałka to płynna, bezwonna ciecz, która ułatwi Ci rozpalanie grilla, kominka lub pieca na węgiel. W butelce znajduje się substancja łatwopalna – parafina. Już niewielka jej ilość sprawi, że opał zacznie się szybciej palić i nie będzie łatwo wygasał. Użycie produktu jest łatwe – wystarczy polać nią paliwo przed roznieceniem ognia. Podpałka znacznie ułatwia zapłon, dzięki czemu płomień w kominku szybciej rozprzestrzeni się na cały brykiet czy węgiel. Parafinowa podpałka jest łatwa do przechowywania i polecana osobom, które lubią grillować. Ponieważ jest bezwonna, przebywanie wokół paleniska nie będzie uciążliwe. W naszej ofercie znajdziesz bogatą ofertę stałych lub płynnych podpałek do zastosowania w Twoim domu i ogrodzie.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu85mm
     Szerokość produktu85mm
     Wysokość produktu230mm
     Pojemność1L
     MateriałParafina
     Kod produktu5903292370309