Zobacz więcej Rozpałki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Rozpałki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podpałka ekologiczna do grilla Organika żelowa 0,5 l

Podpałka ekologiczna do grilla Organika żelowa 0,5 l

13,48
/ szt.
26,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podpałka ekologiczna do grilla Organika żelowa umożliwia szybkie rozpalenie grilla. To ekologiczny produkt w pełni bezpieczny dla środowiska. Podpałka jest przy tym bardzo skuteczna oraz wydajna. Jej stosowanie jest bezpieczne i nie wpłynie negatywnie na jakość przygotowywanych potraw. Produkt nadaje się również do kominków i pieców na drewno oraz węgiel drzewny.

   Cechy i zalety

    Nie lubisz rozpalać ognia? Możesz to zrobić z łatwością i bardzo szybko. Przyda Ci się do tego podpałka ekologiczna do grilla Organika żelowa 0,5 l. Jest przeznaczona nie tylko do grilli. Nadaje się również do pieców na drewno oraz kominków na węgiel drzewny. Produkt ten jest w pełni ekologiczny. Nie zaszkodzi tym samym środowisku naturalnemu. Dodatkowo jego stosowanie jest bezpieczne. Nie musisz obawiać się negatywnego wpływu na grillowane potrawy. Podpałka ekologiczna do grilla Organika żelowa to wydajna substancja o bardzo dużej skuteczności działania Dzięki niej szybko przygotujesz ogień, na którym będziesz mógł przyrządzać potrawy. Z oferty sklepów Castorama możesz wybrać również inne podpałki, a także paliwa palne i akcesoriami do grilli.

    • Produkt ekologiczny
    • Wydajny
    • Skuteczny
    • Bezpieczny w stosowaniu

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaOrganika
    Kod produktu5905807006604