icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rozpałki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Rozpałki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podpałka z masą zapałczaną 12 szt.

Podpałka z masą zapałczaną 12 szt.

8,18
/ kpl.
0,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Podpałka przyśpiesza wzniecanie ognia – przyda się podczas rozpalania w piecu lub kominku. Jest szczególnie funkcjonalna, ponieważ idealnie sprawdza się też w czasie grillowania. Opakowanie zawiera 12 sztuk tego produktu, dzięki czemu podpałki nie będziesz musiał często dokupować. W proponowanej ofercie znajdziesz też inne akcesoria do kominków.

  Cechy i zalety

  Podpałkę wykorzystasz podczas rozpalania w kominku – umożliwi szybkie wzniecenie ognia, więc przyda się podczas sezonu grzewczego w niektórych budynkach mieszkalnych. Zadowoli Cię jej wysoka funkcjonalność, ponieważ znakomicie sprawdzi się też w piecu lub grillu. Płyta pilśniowa z masą zapałczaną szybko zajmuje się ogniem i podtrzymuje go przez długi czas. Jest łatwa w zastosowaniu, gdyż wystarczy umieścić ją w komorze spalania i podpalić. W opakowaniu znajdziesz 12 sztuk tego produktu, co umożliwi Ci wielokrotne rozpalenie w piecu lub kominku. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne rodzaje podpałek, wobec czego z powodzeniem wybierzesz wersję, która najlepiej sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym.

  • Funkcjonalność
  • Niezawodność

  Specyfikacja techniczna

  Typ produktuPodpałki
  Typ opakowaniakpl.
  MarkaFire Family
  MateriałKompozyt i płyta pilśniowa
  Kod produktu5902768523522