icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Karmniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo

Karmniki

Strzałka w prawo

Podstawa do karmników

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawa do karmników
74,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dostępna tutaj podstawka doskonale sprawdzi się podczas montażu karmnika dla ptaków – zaprojektowano ją tak, byś mógł ustawić domek w wybranym przez siebie miejscu. Produkt został wykonany z drewna sosnowego – jest niezwykle trwały i wytrzymały, co sprawia, że z łatwością utrzyma nawet duży ciężar oraz nie zniszczy się wskutek różnych czynników atmosferycznych.

  Cechy i zalety

  Chcesz ulokować domek dla ptaków na swojej posesji? W tym celu możesz posłużyć się zaprezentowaną w tym miejscu podstawką – dzięki niej umiejscowisz karmnik w wybranej przez siebie lokalizacji. Produkt zaprojektowano tak, by wytrzymał nawet duży ciężar – wykonano go z solidnego drewna sosnowego, co sprawia, że bez obaw możesz zamontować na nim wybrane przez siebie elementy. Wyrób charakteryzuje się dużą trwałością – jest odporny na szkodliwe działanie różnych czynników pogodowych, co gwarantuje, że nie zniszczy się wskutek intensywnego deszczu, mocnego wiatru, promieniowania ultrafioletowego lub niskiej temperatury. Neutralny brązowy odcień podstawki doskonale wpasuje się w otoczenie Twojego ogrodu, tworząc z nim atrakcyjną wizualnie całość.

  • Do dużego karmnika typ 384

  Specyfikacja techniczna

  MateriałDrewno sosnowe
  KolorBrązowy
  Kod produktu5905620006126