icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Blachy przypiecowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Wkłady i piece kominkowe

Strzałka w prawo

Blachy przypiecowe

Strzałka w prawo

Podstawa szklana Knap owal 100 x 90 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawa szklana Knap owal 100 x 90 cm
398
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Podstawa pod kominek to jedna z ważniejszych części takiego sprzętu. Bez niej łatwo o zaprószenie ognia, a w najlepszym razie o zniszczenie podłogi. Taka szyba powinna mieć jednak odpowiednie parametry, by wytrzymała duże naciski i temperatury. Podstawa szklana Knap została sporządzona ze szkła hartowanego, przez co wytrzyma codzienne obciążenie.

  Cechy i zalety

  Podstawa szklana Knap przyda Ci się, jeśli masz kominek i chcesz zapewnić sobie i swojemu domowi bezpieczeństwo. Taki podkład pod kominkiem sprawia, że na podłogę nie spadną przypadkowo iskry. Zapobiega ona też sytuacji, gdy żarzące się drewno wypada z kominka i powoduje zniszczenia. To ważne nie tylko po to, by nie dopuścić do zniszczenia podłogi, ale też by zapewnić ochronę przed pożarem. Szklany element wykonany został ze szkła hartowanego, co szczególnie jest ważne w pobliżu ognia, gdzie wytwarzają się wysokie temperatury. Szkło zniesie też obciążenia, np. kosza z drewnem czy ciężaru ciała osoby dokładającej do paleniska. Szklana podstawa w przypadku kominków i pieców wolno stojących pozwala też zabezpieczyć podłogę przed śladami ciężkich podpór, na których zwykle stoi żelazna konstrukcja. Dzięki temu piec posłuży długo i nie będzie stwarzał problemów, a podłoga nie zyska nieestetycznych zarysowań.

  • Odporność na działanie temperatur
  • Zastosowanie do wewnątrz
  • Modny dodatek

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Grubość produktu5mm
  KolorTransparentny
  MateriałSzkło hartowane
  Kod produktu5903206055520