Zobacz więcej Blachy przypiecowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Blachy przypiecowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawa szklana Knap owal 100 x 90 cm

Podstawa szklana Knap owal 100 x 90 cm

398
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podstawa pod kominek to jedna z ważniejszych części takiego sprzętu. Bez niej łatwo o zaprószenie ognia, a w najlepszym razie o zniszczenie podłogi. Taka szyba powinna mieć jednak odpowiednie parametry, by wytrzymała duże naciski i temperatury. Podstawa szklana Knap została sporządzona ze szkła hartowanego, przez co wytrzyma codzienne obciążenie.

   Cechy i zalety

    Podstawa szklana Knap przyda Ci się, jeśli masz kominek i chcesz zapewnić sobie i swojemu domowi bezpieczeństwo. Taki podkład pod kominkiem sprawia, że na podłogę nie spadną przypadkowo iskry. Zapobiega ona też sytuacji, gdy żarzące się drewno wypada z kominka i powoduje zniszczenia. To ważne nie tylko po to, by nie dopuścić do zniszczenia podłogi, ale też by zapewnić ochronę przed pożarem. Szklany element wykonany został ze szkła hartowanego, co szczególnie jest ważne w pobliżu ognia, gdzie wytwarzają się wysokie temperatury. Szkło zniesie też obciążenia, np. kosza z drewnem czy ciężaru ciała osoby dokładającej do paleniska. Szklana podstawa w przypadku kominków i pieców wolno stojących pozwala też zabezpieczyć podłogę przed śladami ciężkich podpór, na których zwykle stoi żelazna konstrukcja. Dzięki temu piec posłuży długo i nie będzie stwarzał problemów, a podłoga nie zyska nieestetycznych zarysowań.

    • Odporność na działanie temperatur
    • Zastosowanie do wewnątrz
    • Modny dodatek

    Specyfikacja techniczna

    Grubość produktu5mm
    KolorTransparentny
    MateriałSzkło hartowane
    Kod produktu5903206055520