Zobacz więcej Blachy przypiecowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Blachy przypiecowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawa szklana Knap trapez 100 x 85 cm

Podstawa szklana Knap trapez 100 x 85 cm

398
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podstawa szklana powoduje, że kominek sprawia wrażenie bardziej zadbanego, a do tego korzystanie z niego jest bezpieczniejsze. Dzięki szybie zamocowanej pod piecem, żarzące się węgle czy kawałki drewna nie wypadną na podłogę, a przypadkowa iskra nie zaprószy ognia. Do tego od takiej szyby pięknie odbija się blask ognia w przypadku kominków otwartych.

   Cechy i zalety

    Podstawa szklana Knap w kształcie trapezu to niezbędna ochrona Twojego domu, jeśli posiadasz kominek lub piec. Po pierwsze, zapewnia podstawowe bezpieczeństwo i zapobiega zaprószeniu ognia przez iskry czy węgle. Po drugie, chroni też podłogę przed zniszczeniami powstałymi w wyniku działania ognia i nadmiernychobciążeń. W przypadku pieców wolno stojących zapobiegnie powstawaniu śladów po żeliwnych nóżkach. Dobrej jakości szkło hartowane to gwarancja bezpieczeństwa i wytrzymałości, a przezroczysta powierzchnia pozwala mieć pod stałą kontrolą stan podłogi. Jest bardzo łatwa w montażu i demontażu, nie przesuwa się podczas codziennego użytkowania. Poza walorami praktycznymi błyszcząca powierzchnia pod kominkiem pięknie odbija też blask ognia i sprawia, że kominek wygląda na bardziej zadbany.

    • Odporność na działanie temperatur
    • Zastosowanie do wewnątrz
    • Modny dodatek

    Specyfikacja techniczna

    Grubość produktu5mm
    KolorTransparentny
    MateriałSzkło hartowane
    Kod produktu5903206052895