icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Zbiorniki, beczki i akcesoria na wodę

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Pompy i zbiorniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawka pod zbiornik Prosperplast uniwersalna
Strzałka w prawo

Podstawka pod zbiornik Prosperplast uniwersalna

44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczna podstawka stanowi idealne uzupełnienie uniwersalnego zbiornika na wodę deszczową. Dzięki zastosowaniu elementu zbiornik zyska większą stabilność, co zapobiegnie jego przewróceniu przez silny wiatr. Produkt w kolorze czarnym ładnie skomponuje się ze zbiornikiem w tym samym odcieniu, tworząc niebanalną dekorację Twojego ogrodu. . Oszczędzajmy wodę - Zbieranie deszczówki do wykorzystania w ogrodzie pomaga zmniejszyć zużycie wody z sieci wodociągowej. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Praktyczna podstawka idealnie uzupełni zbiornik na wodę deszczową, który przyda się w każdym ogrodzie – czy to przydomowym czy profesjonalnym. Element został wytworzony z tworzywa sztucznego, które wykazuje wysoką wytrzymałość mechaniczną i odporność na niekorzystne działanie czynników pogodowych. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że podstawka odbarwi się pod wpływem słońca lub straci swoją funkcjonalność wskutek nadmiernej wilgoci. Produkt zadba o to, aby nadać zbiornikowi większą stabilność tak, by nie został on przewrócony przez silniejszym podmuchu wiatru. Podstawka w kolorze czarnym będzie ładnie wyglądać w zestawieniu ze zbiornikiem o tej samej barwie. W ten sposób stworzysz elegancką konstrukcję o walorach dekoracyjnych, która wpasuje się w aranżację Twojego ogrodu.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu512mm
     Wysokość produktu230mm
     KolorCzarny
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kompatybilnośćpodstawka idealnie komponuje się ze zbiornikiem Prosperplast Woodcan oraz Raincan
     Kod produktu5905197195995