Zobacz więcej Podstawki do doniczek zewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Doniczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawka Prosperplast Agro 40 cm antracyt

Podstawka Prosperplast Agro 40 cm antracyt

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prostokątna, długa podstawka przyda Ci się do uprawiania roślin w domu i na balkonie. Dzięki niej zapewnisz poszczególnym gatunkom odpowiednie warunki do wzrostu, a przy okazji zapobiegniesz przedostawania się wody i ziemi na podłogę. Podstawkę dopasujesz do skrzynki czy foremki lub wykorzystasz do paru małych doniczek – np. z ziołami lub sadzonkami.

   Cechy i zalety

    Przedmiot, który przyda Ci się w domowej uprawie roślin, to podstawka. Prezentowany rodzaj jest podłużny, pasuje więc do prostokątnych, długich donic – foremek czy skrzynek, które doskonale nadają się do hodowania kwiatów i ziół na balkonach, tarasach i parapetach. Dzięki podstawce zapewnisz roślinom odpowiedni dostęp do wody, a także zapobiegniesz jej wydostawaniu się na podłogę czy inną powierzchnię – za jej pomocą utrzymasz więc łatwo czystość. Wykonana z tworzywa sztucznego jest odporna na wilgoć, a także obojętna na inne zjawiska atmosferyczne. Podstawka w kolorze antracytowym może być dopasowana do doniczek o tej samej barwie, ale także łączona z innymi, w zależności od Twoich upodobań. W ofercie znajdziesz kilka jej wersji wymiarowych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaProsperplast
     Średnica produktu400mm
     Szerokość produktu150mm
     Wysokość produktu30mm
     SeriaAgro
     Grupa kolorystycznaSzary
     KolorAntracyt
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905197455150