Zobacz więcej Podstawki do doniczek zewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Doniczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawka Prosperplast Agro 60 cm antracyt

Podstawka Prosperplast Agro 60 cm antracyt

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli chcesz uprawiać rośliny na balkonie, może Ci się przydać podłużna podstawka. Z łatwością dopasujesz ją do specjalnej skrzynki balkonowej czy innej doniczki w kształcie foremki. W takim pojemniku możesz hodować piękne pelargonie czy ulubione zioła. Dzięki podstawce zapewnisz roślinom odpowiedni dostęp do wody oraz zapobiegniesz jej wylewaniu się.

   Cechy i zalety

    Prezentowany rodzaj podstawki pozwoli Ci w odpowiedni sposób uprawiać ulubione rośliny na balkonie i tarasie czy też w domu. Może Ci się także przydać do przygotowywania rozsad i znajdzie zastosowanie w profesjonalnych firmach ogrodniczych. Taką podstawkę dopasujesz do wielu podłużnych doniczek z rodzaju skrzynek balkonowych czy foremek. Dzięki jej obecności woda, którą podlewasz rośliny, zostanie zatrzymana, co zapewni im odpowiednie warunki do rozwoju. Podstawka ochroni również powierzchnię, na której stoi doniczka, oraz zapobiegnie spływaniu brudnej wody po elewacji budynku czy na przechodzące pod balkonem osoby. Dzięki temu, że została wykonana z tworzywa sztucznego, jest odporna na wilgoć i inne warunki atmosferyczne, dlatego posłuży Ci na długo.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaProsperplast
     Średnica produktu600mm
     Szerokość produktu150mm
     Wysokość produktu30mm
     SeriaAgro
     Grupa kolorystycznaSzary
     KolorAntracyt
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905197455174