Zobacz więcej Podstawki do doniczek wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Doniczki wewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawka Tajlandia 2 do stożka 20 cm
Strzałka w prawo

Podstawka Tajlandia 2 do stożka 20 cm

32,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okrągła podstawka pod donicę zabezpieczy korzenie rosnącej w niej rośliny przed przelaniem. Będzie zbierała nadmiar wody i umożliwiała jej odparowanie. Produkt powstał z ceramiki, dlatego też doskonale wkomponuje się w większość eleganckich pomieszczeń. Dostępny jest w kilku różnych barwach do wyboru, abyś mógł dopasować ją do koloru doniczki.

   Cechy i zalety

    O tym, jak duże znaczenie ma korzystanie z podstawek, wie każdy, kto kiedykolwiek hodował rośliny doniczkowe. Służą one do ustawiania na nich donic, z których po podlewaniu roślin często wycieka nadmiar wody. Prezentowany okrągły model pozwoli Ci zabezpieczyć blat stołu lub drewnianą półkę przed niszczącym działaniem wody, a jednocześnie ochroni system korzeniowy rośliny przed gniciem. Poza funkcjonalnością podstawki, docenisz również jej elegancki charakter. Wyprodukowana została z trwałego i estetycznego materiału – ceramiki. Doskonale komponuje się więc z ceramicznymi donicami utrzymanymi w podobnym odcieniu – dopasujesz ją z łatwością, ponieważ dostępna jest w kilku klasycznych odcieniach. W naszej ofercie znajdziesz również podstawki w innych kształtach, barwach oraz rozmiarach.

    • Chronić przed mrozem

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu200mm
    SeriaTajlandia 2
    Grupa kolorystycznaWielokolorowy
    KolorDo wyboru: brązowy, cappuccino, kremowy, szary
    Kod produktu8858697800678