Zobacz więcej Podstawki do doniczek wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Doniczki wewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawka Tajlandia 2 do stożka 25 cm
Strzałka w prawo

Podstawka Tajlandia 2 do stożka 25 cm

44,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okrągłą podstawkę ustawisz pod donicą, by zbierała wypływającą z niej wodę. Produkt powstał z eleganckiej oraz trwałej ceramiki, dlatego możesz być pewny jego długotrwałej użyteczności. Podstawka dostępna jest w naszych sklepach w kilku różnych kolorach oraz rozmiarach, co pozwoli Ci wybrać model odpowiadający Twoim potrzebom.

   Cechy i zalety

    Podstawka Tajlandia znajdzie miejsce w każdym domu, w którym znajdują się rośliny doniczkowe. Okrągły produkt doskonale zatrzyma nadmiar wody wydobywającej się z donicy, nie dopuszczając do jej wypływania na blat stołu czy parapet – zabezpiecza w ten sposób Twoje powierzchnie przed niszczącymi skutkami jej działania. Ceramiczna podstawka jest odporna na zarysowania, a jednocześnie prezentuje się bardzo stylowo – będzie stanowiła praktyczne uzupełnienie ceramicznej donicy, szczególnie jeśli zadbasz o kolorystyczne dopasowanie obu elementów. Możesz wybierać spośród podstawek brązowych, cappuccino, kremowych oraz szarych. W naszej ofercie znajdziesz te podstawki także w mniejszym i większym rozmiarze, więc dobierzesz produkt odpowiadający wielkości Twojej doniczki.

    • Chronić przed mrozem

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu250mm
    SeriaTajlandia 2
    Grupa kolorystycznaWielokolorowy
    KolorDo wyboru: brązowy, cappuccino, kremowy, szary
    Kod produktu8858697800661