icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Poduszki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Poduszki

Strzałka w prawo

Poduszka Eurofirany Blink 45 x 45 cm niebieska / złota

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Poduszka Eurofirany Blink 45 x 45 cm niebieska / złota
Strzałka w prawo
44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Poduszka Eurofirany Blink niebieska / złota to wspaniała ozdoba pomieszczenia. Produkt wykonano z welwetu w ciemnoniebieskim kolorze i ozdobiono złotą aplikacją pszczoły. Poduszka jest przyjemna w dotyku. Producent umieścił na jednym z boków poduszki zamek błyskawiczny. Dzięki temu wymiana poszewki zajmuje jedynie kilka chwil.

  Cechy i zalety

  Poduszka Eurofirany Blink 45 × 45 cm niebieska / złota to sposób na ciekawą i nowoczesną ozdobą kanapy, krzesła czy fotela. Produkt ma ciemnoniebieski kolor i nieszablonowy wzór w postaci złotej pszczoły. Poszewkę wykonano z welwetu, tkaniny niebywale przyjemnej w dotyku. Poduszka została wyposażono w zamek błyskawiczny. To rozwiązanie sprawia, że zarówno pranie, jak i wymiana poszewki na inną, przebiegną sprawnie i nie nastręczą Ci problemów. Poduszka Eurofirany Blink niebieska / złota to produkt polski. Jeśli zdecydujesz się na jego wybór, wesprzesz krajową przedsiębiorczość. Prezentowany produkt pochodzi z rodziny Blink. Przygotowaliśmy także bliźniacze poduszki w innych kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   GamaBlink
   WypełnieniePoliester
   KolorNiebieski
   Materiał pokrowcaPoliester
   Kod produktu5903571192073