icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe narzędzia

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pozostałe narzędzia

Strzałka w prawo

Pojemnik do gipsu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pojemnik do gipsu
7,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pojemnik do gipsu jest przeznaczony do wykonania mieszanki potrzebnej do wypełnienia niedoskonałości powierzchni ścian przeznaczonych do malowania. Produkt został wykonany z gumy, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia, a także łatwy do wyczyszczenia po zakończonej pracy. Duże rozmiary pojemnika ułatwią pracę nawet tam, gdzie potrzeba dużej ilości gipsu.

  Cechy i zalety

  Pojemnik do gipsu służy do wykonania mieszanki potrzebnej do wypełnienia dziur i nierówności w przygotowywanej do malowania powierzchni ściany. Produkt został wykonany z gładkiej i wytrzymałej gumy, dzięki czemu nie ulega uszkodzeniom mechanicznym w trakcie pracy. Pojemnik tego rozmiaru umożliwia wygodną pracę nawet tam, gdzie liczba ubytków jest duża, gdyż pozwala na wykonanie znacznej ilości gotowej mieszanki do wypełnienia niedoskonałości powierzchni. Produkt jest również bardzo łatwy do wyczyszczenia po skończonej pracy, dzięki czemu czas potrzebny na wykonanie koniecznych prac skraca się do niezbędnego minimum. W naszej ofercie znajdują się pojemniki do gipsu o różnej wielkości, dzięki czemu z łatwością znajdziesz odpowiedni dla siebie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorCzarny
   Kod produktu4002168818455