Zobacz więcej Części zamienne do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pojemnik do zamiatarki NAC SWP-BOX

Pojemnik do zamiatarki NAC SWP-BOX

398
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojemnik przydaje się podczas prac porządkowych na działkach – przeznaczony jest do zamocowania przy zamiatarce, gdyż magazynowane są nim rozmaite zabrudzenia. Charakteryzuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ stworzony został z odpornego na uszkodzenia mechaniczne metalu. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne akcesoria do zamiatarek.

   Cechy i zalety

    Pojemnik przeznaczony jest do zamocowania przy zamiatarce spalinowej wykorzystywanej w celu usuwania zabrudzeń z przydomowych posesji – magazynowany jest w nim kurz i inne zanieczyszczenia, co umożliwia łatwe sprzątanie działek. Będzie służył Ci przez długi czas, gdyż wyprodukowany został z metalu, czyli materiału wyróżniającego się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Prawidłowo oczyszczone ścieżki będą prezentowały się szczególnie elegancko, co korzystnie wpłynie na aranżację Twojego otoczenia. Montaż pojemnika nie wymaga posługiwania się skomplikowanymi narzędziami, zatem zamocujesz go z łatwością. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne elementy do zamiatarek, wobec czego z powodzeniem skompletujesz akcesoria spełniające Twoje potrzeby.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuGłówka zamiatarki
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaNAC
     Grupa kolorystycznaCzarny
     MateriałMetal
     KompatybilnośćDo zamiatarki spalinowej NAC
     Kod produktu5902067851654