Zobacz więcej Pojemniki i organizery kuchenne

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Akcesoria kuchenne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pojemnik na artykuły sypkie Curver 1,8 l

Pojemnik na artykuły sypkie Curver 1,8 l

25,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojemnik na artykuły sypkie Curver to świetny sposób na przechowywanie produktów, które łatwo ulegają zawilgoceniu i rozsypaniu. Produkt ma certyfikat pozwalający przechowywać w nim żywność. Pojemnik jest lekki, odporny na uszkodzenia oraz szczelny. Produkt możesz myć w zmywarce. Transparentne ściany pozwolą bez trudu zidentyfikować jego zawartość.

   Cechy i zalety

    Pojemnik na artykuły sypkie Curver 1,8 l pomoże Ci zabezpieczyć żywność przed szkodnikami, zwietrzeniem, wilgocią oraz przypadkowym rozsypaniem. Produkt jest szczelny i świetnie nadaje się do przechowywania produktów takich jak płatki śniadaniowe, kasza, ryż, kawa, cukier, sól czy karma dla zwierząt. Pojemnik jest lekki, co sprawia, że jego użytkowanie jest bardzo wygodne. Przezroczyste ściany o lekko szarym zabarwieniu mają modny kolor i pozwalają na bieżąco kontrolować ilość produktu i w razie potrzeby kupić kolejne opakowanie, nim obecne się skończy. Prezentowany pojemnik na artykuły sypkie Curver jest częścią rodziny Dry Cube. W naszej ofercie znajdziesz też tego typu naczynia o innej pojemności. Dzięki temu wszystkie pojemniki w Twojej kuchni będą miały ten sam design.

    • Przezroczyste
    • Lekkie
    • Szczelne

    Specyfikacja techniczna

    MarkaCurver
    Wysokość produktu200mm
    SeriaDry cube
    Pojemność1.8L
    Grupa kolorystycznaTransparentny
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu3253920997005