Zobacz więcej Organizery, pudełka, pokrowce na ubrania, szafka na buty

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pojemnik na ubrania / pościel 93 x 55 x 19 cm

Pojemnik na ubrania / pościel 93 x 55 x 19 cm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojemnik na ubrania / pościel to nieoceniona pomoc w utrzymaniu porządku w mieszkaniu. W pojemniku, dzięki jego rozmiarom, zmieścisz ubrania, pościel lub ręczniki. Zamykając je w organizerze, zabezpieczysz przedmioty przed kurzem i wzrokiem. Dzięki temu w Twojej szafie bądź garderobie zapanuje porządek. Produkt wykonano z wytrzymałego materiału.

   Cechy i zalety

    Pojemnik na ubrania / pościel pomoże Ci w utrzymaniu mieszkania w idealnym porządku. Dzięki rozmiarom pudełka zmieścisz w nim ubrania, pościel bądź ręczniki. Pozwoli Ci ono zorganizować szafę czy garderobę. Produkt docenią też właściciele niewielkich kawalerek czy mieszkańcy akademików. Dzięki pojemnikowi ubrania może przechowywać też na półkach. Są one zabezpieczone przed kurzem i wzrokiem. Pudełko o regularnym kształcie zwiększa wrażenie porządku w pomieszczeniu. Pojemnik na ubrania / pościel 93 × 55 × 19 cm wykonano z trwałego materiału. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przez długi czas będzie doskonale spełniał swoją funkcję. W naszej ofercie znajdziesz też inne rozmiary pojemników na pościel i ubrania. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszych sklepów.

    • Pomocny w utrzymaniu idealnego porządku w szafie
    • Wykonany z wytrzymałego materiału

    Specyfikacja techniczna

    KolorSzary
    Kod produktu5057741318777