Zobacz więcej Butle gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Butle gazowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pojemnik z gazem Guilbert Express MAP/PRO 400 g

Pojemnik z gazem Guilbert Express MAP/PRO 400 g

99,98
/ szt.
249,95
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojemnik z gazem Guilbert Express MAP/PRO posłuży Ci podczas tworzenia instalacji sanitarnych czy grzewczych. Produkt ułatwi też wykonanie klimatyzacji. Butla jest przeznaczona do różnych palników, na przykład Super Fire Rothenberger. Pojemnik zapewnia bardzo wysoką temperaturę płomienia. Dzięki temu prace wykonasz znacznie sprawniej.

   Cechy i zalety

    Pojemnik z gazem Guilbert Express MAP/PRO 400 g przyda Ci się podczas prac w przydomowym warsztacie oraz w profesjonalnej pracy. Produkt jest przystosowany do wielu palników. Pojemnik z serii Guilbert Express możesz stosować między innymi z palnikami Vulcane Express, Bernzomatic, Super Fire Rothenberger. Wykorzystasz go też z innymi palnikami, które mają system poboru gazu butli MAPP 1". Produkt sprawdzi się dla osób, które wykonują instalacje sanitarne. Jest też przeznaczony dla profesjonalistów zajmujących się instalacjami grzewczymi. Pojemnik z gazem Guilbert Express MAP/PRO gwarantuje bardzo wysoką temperaturę płomienia. Dzięki temu prace przebiegają sprawniej. W naszym asortymencie znajdziesz więcej produktów marki Guilbert Express.

    • Wysokiej jakości butla z gazem
    • Butla przystosowana do wielu palników
    • Maksymalny płomień 2400°C

    Specyfikacja techniczna

    MarkaGuilbert Express
    SeriaGuilbert Express
    MateriałMetal
    KompatybilnośćPrzystosowana do palników Vulcane Express, Bernzomatic, Super Fire Rothenberger oraz wszystkich innych posiadający system poboru gazu z butli MAPP 1"
    Kod produktu3189640024007