Zobacz więcej Butle gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Butle gazowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pojemnik z gazem propan-butan Elico Tech 175 g

Pojemnik z gazem propan-butan Elico Tech 175 g

19,98
/ szt.
114,17
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczny pojemnik z gazem propan-butan Elico Tech przyda Ci się w warsztacie czy w trakcie wycieczki! Możesz zasilać nim zarówno lutownicę, jak i kuchenkę turystyczną. Samouszczelniający się zawór jest bezpieczny i łatwy w użytku. Metalowa butla pozwala na transport i długotrwałe przechowywanie. Potrzebujesz też innego paliwa? Sprawdź propozycje marki Elico dostępne w naszych sklepach.

   Cechy i zalety

    Warto mieć w swoim warsztacie wszechstronny pojemnik z gazem propan-butan Elico Tech 175 g! Jeśli korzystasz z lutownicy lub innych sprzętów zasilanych gazem, lekki i poręczny nabój pozwoli Ci na pracę w komfortowych warunkach. Zabierz go ze sobą na kemping, aby uruchomić kuchenkę i podgrzać posiłek na łonie natury. Zawór, w który wyposażono pojemnik z gazem propan-butan Elico Tech, spełnia normę EN417 – zapewni bezpieczne i szczelne połączenie. Plastikowy kapsel chroni gwintowe zamknięcie na przykład w transporcie. W kartuszu znajduje się bogata mieszanka propanu i butanu w stosunku trzy do siedmiu. Szczegóły dotyczące jej użytkowania przeczytasz w dołączonej polskiej instrukcji. Naboje z gazem o różnej pojemności kupisz w sklepach Castorama.

    • Wygodny w użytkowaniu
    • Możliwość stosowania w wielu urządzeniach
    • Poręczny
    • Bezpieczny
    • Typ zaworu: śrubowy 7,6"

    Specyfikacja techniczna

    Typ gazuButan i propan
    Informacja dla użytkownikaPosiada instrukcję wymiany oraz przechowywania w języku polskim, produkt niebezpieczny, należy przestrzegać instrukcji stosowania
    Maksymalne ciśnienie robocze4.5bar
    Objętość300ml
    MateriałMetal
    Kod produktu5906190205575