LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pokrętło krzyżowe pod M6 1 szt.
Strzałka w prawo

Pokrętło krzyżowe pod M6 1 szt.

3,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pokrętło krzyżowe służy do ręcznego mocowania, jak również do regulacji elementów urządzenia, bez potrzeby stosowania klucza. Produkt możesz wykorzystać do szaf warsztatowych i monterskich, nagrzewnic czy też urządzeń mechanicznych. Pokrętło zostało wyprodukowane z tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia, takie jak pęknięcia i deformacje.

   Cechy i zalety

    Pokrętło krzyżowe jest elementem wykorzystywanym do regulowania, jak również do montażu i demontażu części urządzenia, bez użycia klucza. Możesz za jego pomocą wykonać te czynności w prosty i szybki sposób, oszczędzając przy tym swój czas. Znajduje on zastosowanie w przemyśle maszynowym, meblarskim oraz narzędziowym. Produkt został w całości wykonany z tworzywa odpornego na działanie olejów i smarów oraz na uszkodzenia mechaniczne. Składa się on z dwóch rozłącznych elementów – pokrętła i zaślepki. Czarny kolor produktu maskuje występujące na nim zabrudzenia. Ponadto został on tak ukształtowany, abyś mógł w wygodny i stabilny sposób nim operować. W naszej ofercie znajdują się także pozostałe pokrętła w innych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     KolorCzarny
     MateriałTworzywo sztuczne
     KompatybilnośćPod M6 (30 x 30 mm)
     Kod produktu5901912836983