Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pokrętło radełkowane z trzpieniem gwintowanym fi 5 mm 1 szt.
Strzałka w prawo

Pokrętło radełkowane z trzpieniem gwintowanym fi 5 mm 1 szt.

4,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pokrętło radełkowane z trzpieniem gwintowanym jest elementem, który możesz wykorzystać, aby szybko i prosto regulować urządzenia i części maszyn. Produkt złożony jest z dwóch połączonych ze sobą części. Wykonane one zostały z tworzywa sztucznego oraz wytrzymałego metalu, dzięki czemu zachowują one swoje cechy przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Pokrętło radełkowane z trzpieniem gwintowanym posłuży Ci do regulacji urządzeń, bez konieczności wykorzystania klucza. Jest ono szybkie i łatwe w użyciu, dlatego oszczędzasz swój czas na inne czynności. Produkt składa się z dwóch przymocowanych do siebie części – pokrętła i zatopionego w nim trzpienia gwintowanego. Wykonano je z mocnego tworzywa sztucznego i wytrzymałego metalu. Dzięki nim produkt nie ulega zniszczeniom przez długi czas eksploatacji. Pokrętło posiada rowki, które sprawiają, że jest ono wygodne w użytkowaniu. Jego czarny kolor idealnie się sprawdza w miejscach przemysłowych, gdyż nie widać na nim zabrudzeń. W naszej ofercie znajdują się pozostałe produkty z tej serii, więc łatwo dobierzesz produkt do zastosowania.

    • Trzpień gwintowany

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Kod produktu5901912836839