Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pokrętło radełkowane z tuleją M5 1 szt.
Strzałka w prawo

Pokrętło radełkowane z tuleją M5 1 szt.

5,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pokrętło radełkowane z tuleją wykorzystasz do montażu, demontażu i regulacji elementów urządzeń bez konieczności użycia klucza. Wykonano je z tworzywa sztucznego oraz metalu, dzięki czemu jest ono trwałe. Produkt składa się z pokrętła i zatopionej w nim tulei. W naszym asortymencie znajdziesz również inne produkty z tej serii.

   Cechy i zalety

    Pokrętło radełkowane z tuleją jest elementem, który z powodzeniem wykorzystasz do rozkręcania i dokręcania oraz regulacji urządzeń. Z łatwością zamontujesz je w docelowym miejscu, bez konieczności użycia narzędzi. Zaoszczędzony w ten sposób czas możesz z powodzeniem przeznaczyć na wykonanie pozostałych czynności montażowych. Produkt został wykonany z dwóch części – pokrętła i osadzonej w nim tulei. Zostały one wyprodukowane z mocnego tworzywa sztucznego i wytrzymałego metalu. Oba te materiały zapewniają mu zachowanie jego pierwotnych cech przez długi czas jego eksploatacji. Pokrętło zostało tak zaprojektowane, abyś mógł wygodnie z niego korzystać. Zaopatrzono je w rowkowane boki, które zapewniają pewne uchwycenie i manipulowanie produktem. Pokrętła radełkowane z tuleją w innym rozmiarze również znajdziesz w naszej ofercie.

    • Z tuleją M5 (fi 23 mm)

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    KolorCzarny
    MateriałTworzywo sztuczne i stal
    Kod produktu5901912836860